Kontakta oss

Vill du komma i kontakt med oss på Grytnäs Projekt? Kontaktuppgifter till våra medarbetare hittar du här nedan.

Personal administration


VD, Projektledare

Rolf Andersson
Tel: 023-79 40 42
Mobil: 070-391 28 30
rolf@grytnasprojekt.se

Kalkyl, projektledare

Maria Mattsson
Tel: 023-79 40 46
Mobil: 070-391 28 36
maria@grytnasprojekt.se

Projektledare, platschef Falun

Jonas Westman
Mobil: 070-391 28 33
jonas@grytnasprojekt.se

Projektledare, platschef Avesta

Christer Malmgren
Mobil: 070-369 65 44
christer@grytnasprojekt.se

Ekonomi & Personal

Helen Persson
Tel: 023-79 40 41
Mobil: 070-391 26 91
helen@grytnasprojekt.se

Platschefer


Thomas Andersson
Mobil: 070-391 28 31
thomas@grytnasprojekt.se

Jesper Larsson
Mobil: 070-391 28 35
jesper@grytnasprojekt.se

Nicklas Fält
Mobil: 070-391 20 90
nicklas@grytnasprojekt.se

 

Grytnäs Projekt AB


Grytnäs Projekt AB
Box 42
791 21 Falun

Telefon växel: 023-79 40 40
Fax nr. 023-79 40 49
E-post: info@grytnasprojekt.se

Besöksadress:
Krontallsvägen 2
791 21 Falun

Lokalkontor Avesta:
Industrigatan 27
774 35 Avesta

Org.nr: 556381-7088

VAT. SE556381708801